Relax zóna

Hotel kromě ubytování nabízí využití relax-zóny, která zahrnuje například finskou saunu či venkovní whirlpool. V průběhu října 2017 spustíme provoz zcela nového wellness centra.

Z důvodu rekonstrukce a opravy whirpool je do konce září uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Finská koupel HOT TUB

Finská koupel, nebo také HOT TUB, je venkovní koupací sud který umožňuje relaxaci v horké vodě bez nutnosti nákladného elektrického ohřevu vody. K vytápění je použito výkonné topidlo na dřevo, kterému na vyhřátí lázně stačí cca 2,5 hodiny. Kromě typu vytápění se HOT TUB liší od moderní vířivé vany především v absenci jakékoli chemie pro úpravu vody. V koupacím sudu tak máte naprosto přírodní koupech s čistou vodou, kterou můžete provonět bylinkami. Je proto vhodný i pro citlivou pokožku, která má problémy s vodou upravenou chlórem.

Sudové sauny

Sudové sauny, ve světě známe jako Barelové sauny mají již více jak 30ti letou tradici a na celém světě se stali součástí mnoho zahrad jak v privátní tak v hotelové sféře pro  svůj jedinečný styl a nesporné výhody, jako jsou minimální požadavky na umístění a rychlá instalace.
Pro svůj tvar, který minimalizuje objem vyhřátého vzduchu se sudová sauna stala v mnoha zemí světa jednou z nejoblíbeněnších typů venkovních saun. Saunování v přírodě, s výhledem do zahrady, je opravdovým zážitkem, který bude umocněn klasickým vytápěním na dřevo.

Whirlpool

Nabízíme také služby privátní whirlpool pro dvě až čtyři osoby.Celé toto zařízení je řízeno z hlavního ovládacího panelu, kde lze nastavit teplotu vody, filtrační cyklus, zapnout a vypnout hydromasáž s perličkovou koupelí. Vychutnejte si vodní masáž celého těla pod širým nebem a s lahví lahodného vína od místních vinařů. 
©2019 KM Group Invest, s.r.o. All Rights Reserved. Designed By Joe Lippinezzi